© 2006 Peter Rackovský - autor komentářů; Roman Laube - autor webu

Okresní Nohejbalový Svaz

Kutná Hora - Kolín

Šlágr kola pro Nymburk, Vrdy nadělovaly

Druhým kolem pokračoval středočeský krajský přebor (KP) družstev mužů. Utkáním kola byl duel mezi Nymburkem a Zaječovem. Jeho první polovina byla velice vyrovnaná, kdy po vložené třetí dvojce byl stav 2:3. V následujících čtyřech zápasech ovšem Nymburk zabral, když prohrál pouze jeden set a zaslouženě získal oba body. Hlavním strůjcem úspěchu byl pětibodový Michal Vrtiška. V dalším utkání hostily Vrdy rezervu benešovského Šacungu. Oba týmy v prvním kole neuspěly, a tak se čekala bitva o první letošní body. Opak byl pravdou a vrdovští hráči jasně přehráli svého soupeře, když mu nadělili neoblíbeného „kanára“. Nejvyrovnanější utkání kola bylo k vidění v Čelákovicích, kde místní B tým hostil nováčka přeboru Mokrovraty. Hosté vlítli do utkání velice dobře a po zápase druhých trojek byl stav 1:3. Nepárovou část a následní zápas křížových trojek zvládli bez ztráty setu domácí a otočili vedení na 4:3 ve svůj prospěch. Závěr utkání přinesl dramatickou zápletku a Mokrovratům se přeci jenom podařilo v posledním zápase křížových dvojek přetlačit soupeře ve třetí zkrácené sadě a získat tak premiérový bod v KP.