© 2006 Peter Rackovský - autor komentářů; Roman Laube - autor webu

Okresní Nohejbalový Svaz

Kutná Hora - Kolín

Jizerní Vtelno bez ztráty v čele KP

Středočeský krajský přebor měl před letní přestávkou na programu utkání 4.kola. Hráči Jizerního Vtelna získali čtyři body, když nejdříve v dohrávce 3.kola vcelku hladce porazili rezervu Čelákovic. V tomto utkání sice hosté po obou vyhraných zápasech trojic srovnali na 2:2, ale Vtelno následně bez ztráty setu dotáhlo vítěznou šňůru k celkovému vítězství. Ještě méně práce mělo v duelu s Čáslavi/ Vrdy, kterého vyprovodilo neoblíbeným „kanárem“. V dalším utkání béčko benešovského Šacungu nestačilo na soupeře z Nymburka a na první letošní body si bude muset počkat. Nejzajímavější a nejvyrovnanější duel se odehrál v Zaječově. Hosté z Lihy byli v první polovině utkání lepší a po zápase druhých trojic byl stav 1:3. Zaječovští ovšem zabrali a zcela obrátili průběh do vedení 5:3. V posledních zápasech křížových dvojic se výhry dělily a konečným výsledkem bylo nejtěsnější vítězství domácího týmu.