© 2006 Peter Rackovský - autor komentářů; Roman Laube - autor webu

Okresní Nohejbalový Svaz

Kutná Hora - Kolín

Nohejbal čeká letní pauza

Nohejbalový oblastní přebor (OP) 2019, pro okresy Kutná Hora, Kolín, část Benešova a Prahy – Východ odehrál před letní přestávkou zápasy 13. kola. Vítězila favorizovaná družstva, kdy vedoucí Kostelec hostil Církvici a po vyrovnané první polovině (3:2, 4:3) si pohlídal zisk obou bodů. Čáslav zajížděla do Sendražic a stejně tak výborně zvládla koncovku utkání, když bez ztráty setu obrátila nepříznivý stav 4:3. Sázava si ve Velimi vytvořila náskok 3:0, ale ten prohospodařila, když domácí snížili na rozdíl jednoho bodu. Následně opět zvládla všechny tři dílčí zápasy, a urvala všechny body na svou stranu. Závěrečné zápasy dvojic za rozhodnutého stavu už pouze daly výsledku nejtěsnější podobu. V nedělní dohrávce céčko Českého Brodu hostilo poslední Zruč n.S. Hosté drželi naději na úspěch v první polovině utkání, kdy českobrodští vedli 4:3. Závěrečné tři zápasy ovšem Zruč získala pouhý jeden set a to na zisk bodů nestačilo.