© 2006 Peter Rackovský - autor komentářů; Roman Laube - autor webu

Okresní Nohejbalový Svaz

Kutná Hora - Kolín

Čáslav si vyšlápla na Kutnou Horu a Církvice slaví první výhru

Nohejbalový oblastní přebor (OP) 2019, pro okresy Kutná Hora, Kolín, část Benešova a Prahy – Východ pokračoval 8. kolem. Ve šlágru kola hostila Čáslav obhájce prvenství z Kutné Hory. Úvod utkání patřil hostům, kteří po zápase druhých trojic vedli 3:1. Ovšem pak Čáslav zabrala a pěti výhrami v řadě utkání úplně otočila a zaslouženě vyhrála. Do čela OP se po vydřeném vítězství v Českém Brodě vyhoupla Sázava. V tomto utkání měli v jeho úvodu navrch hráči Sázavy, kteří bez ztráty setu vedli 3:0. Domácí tým, ale kontroval a po zápase singlu srovnal na 3:3. Oba body zajistila lídrovi soutěže jejích elitní první dvojice ve složení Ptáček – Gregor až v úplně posledním zápase dvojic. Velké překvapení se zrodilo v Sendražicích, které hostily soupeře z Církvice. Utkání bylo rovněž velice vyrovnané a po zápase singlu ukazatel skóre se zastavil na průběžných 3:3. Domácím, ale vůbec nevyšli zápasy trojek (celkem 0:4) a to bylo, pro export obou bodů rozhodující. V posledním utkání Velim jasně přehrála Zruč n.S. i když větší polovinu zápasů musel rozhodovat až třetí set. Konečný výsledek je tak, pro hráče Zruče velice krutý.