© 2006 Peter Rackovský - autor komentářů; Roman Laube - autor webu

Okresní Nohejbalový Svaz

Kutná Hora - Kolín

Šlágr kola ovládla Kutná Hora

Nohejbalový oblastní přebor (OP) 2019, který sdružuje týmy z okresů Kutná Hora, Kolín, část Benešov a Praha – Východ pokračoval zápasy 2. kola. Největší pozornost na sebe poutal duel Sendražic a Kutné Hory. Utkání bylo vyrovnané pouze po úvodních zápasech dvojic. Od stavu 1:1 hosté jasně dominovali a bez ztráty setu vedli 5:1. Poslední čtyři zápasy dospěly vždy do rozhodujícího třetího setu, ale všechny koncovky lépe zvládali hráči Kutné Hory. Již ve středu se předehrálo utkání Č. Brodu C a Velimi. První polovina utkání byla hodně vyrovnaná a po zápasech třetích dvojic byl stav 2:3. Následně ovšem hosté ovládli další tři zápasy a utkání rozhodli. V dalším utkání hostil v derby nováček z Církvice tým Čáslavi. Úvod vyzněl jasně pro hosty, kteří šli do trháku a vedení 4:0. Nepárová část patřila naopak domácím, kteří zvítězili v obou třísetových bitvách a následně byli úspěšní i v první odvetné trojici. Rázem to bylo 3:4. Dramatická koncovka dopadla 1:2 a Čáslav brala oba body tím nejtěsnějším rozdílem. V posledním utkání domácí Zruč n.S. vůbec nestačila na soupeře z Kostelce, který ji povolil zisk pouhých dvou setů a nadělil neoblíbeného „kanára“.