© 2006 Peter Rackovský - autor komentářů; Roman Laube - autor webu

Okresní Nohejbalový Svaz

Kutná Hora - Kolín

Prázdninoví turnaj Trojic v Nohejbalu 1.8.2010

Za slunného počasí se do Konojed sjelo sedm trojic od neregistrovaných po krajskou soutěž, a tak turnaj nastartoval do systému každý s každým na dva vítězné sety kdy třetí set se hrál od stavu 5:5. Na turnaji se představil neregistrovaný tým Kněžičky který zanechal sympatický dojem a hned v prvním zápase první set přehráli domácí Konojedy. Poté jim ovšem chyběla větší zkušenost a obsadili konečné sedmé místo.

Velká pozornost se upírala k bratrům Cimickým kteří obhajovaly loňské a předloňské vítězství, což se jim letos nepodařilo. Až posledním zápasem proti Vrdům si zajistily konečné druhé místo v mini tabulce společně s Přišimasi a Oázou, kdy při stejném počtu výher rozhodovali vzájemné zápasy a v konečném součtu na tom byly nejlépe.

Konečné vítězství získali domácí Konojedy, které poznali porážku jen od Oázy. Celý turnaj byl velice vyrovnaný a byly k vidění nádherné výměny. Hráči dokazovali, že i tří dopadový nohejbal je divácky atraktivní a pohledný sport.