© 2006 Peter Rackovský - autor komentářů; Roman Laube - autor webu

Okresní Nohejbalový Svaz

Kutná Hora - Kolín

SDRUŽENÝ OKRESNÍ PŘEBOR

Rovněž sdružený okresní přebor družstev mužů měl po letní pauze na programu zápasy 11.kola, ale z plánovaných čtyř duelů se odehrály pouze tři. Utkání Chabeřice – Přišimasy „B“ se z důvodů čerpání dovolených bude konat v náhradním termínu (1.9.2006). Všichni tři favorité zvítězili bez větších problémů a tím rozdělili průběžnou tabulku OP na dvě skupiny.

Okresní přebor 11.kolo:

Nohejbal Úvaly – NK Sparta Kutná Hora 1 : 9 sety: 3:18

V souboji posledního z prvním došlo k malému překvapení, kdy se domácím podařilo vyhrát zápas singlu.V ostatních zápasech neměli hráči Úval větší šanci a za zmínku stojí pouze získaný set v zápase třetích dvojic.Průběh: 0:5,1:5,1:9. Sestava K.Hory: Fritscher, Němec, Škarka J.ml.,J. st., Škarka D., Hron.

TJ Slavoj Český Brod „B“ – TJ Sokol Čáslav „A“ 3 : 7 sety: 7:15

Hosté byli v utkání lepším týmem. Mladé družstvo Českého Brodu vedené zkušeným Vokáčem, dokázalo zdramatizovat průběh za stavu 1:4. Za tohoto stavu se podařilo domácím vyhrát singl a následně první domácí trojice porazila druhou čáslavskou a rázem byl stav 3:4. V závěru, ale hosté nepřipustili žádné překvapení a odvezly tak všechny body do Čáslavi. Nejlepším hráčem utkání byl českobrodský Vokáč, jenž zajistil pro svůj tým všechny body. Průběh: 0:2,1:2,1:4,3:4 a 3:7. Sestava Č.Brod „B“: Vokáč, Orlický, Vedral, Mrázek, Bačkora, Skořepa. Čáslav „A“: Tichý, Marek, Koutný, Polák, Ondruš, Havel.

TJ Sokol Čáslav „B“ – TJ Jiskra Zruč n. S. 7 : 3 sety: 17:8

Oslabený domácí tým (chyběly opory Kristín, Ďurana), měl v úvodu utkání hodně práce se snaživým týmem hostů. Po vyhraných úvodních zápasech dvojic se zdálo, že domácí dokráčejí k vítězství bez větších problémů. Opak byl pravdou a po prohrané vložené třetí dvojce, vedla již Čáslav pouze 3:2. Domácí přidali a v následních čtyřech zápasech nepovolili hostům ani jeden set a až v posledním zápase dvojic se podařilo hráčům Zruče n. S. upravit na konečných 7:3. Průběh: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2, 7:2 a 7:3. Sestava Čáslav „B“: Havránek J., Rackovský, Hykel, Filip, Klimeš, Havránek M., Žatečka. Zruč n. S.: Rebhán, Král J.st., Král J.ml., Kotek, Vilímovský, Král Z.